Užsienio verslininkai pastebi tendenciją – lietuviai bijo pradėti verslą, nors turi daugybę įdomių idėjų ir patirties. Viena iš priežasčių yra baimė steigti savo įmonę ir visa galva pasinerti į jos administravimą. Ši baimė yra motyvuojama tuo, kad UAB įkūrimas yra ilgas procesas, reikalaujantis nemažai laiko, pastangų, o dėl įvairių dokumentų surinkimo patiriamas nemažas stresas. Tai mitas! UAB įkūrimas užtrunka vos 1 valandą.

UAB įkūrimas paprastai užtrunka 3-5 darbo dienas, jei visi dokumentai yra tvarkoje. Steigiant įmonę pačiam reikia pasirūpinti akcininkų susirinkimo protokolu ir sprendimu įkurti UAB, reikalingi UAB įstatai, banko sąskaita, išrašas iš banko, kad sąskaitoje yra 2500 €. Taip pat reikia pildyti kelias VĮ „REGISTRŲ CENTRAS“ formas (anketas), registruoti įmonės pavadinimą, gauti raštišką sutikimą iš patalpų, kuriose bus priregistruota įmonė, savininkų. Visa tai turi būti patvirtinta notaro ir pateikta VĮ „REGISTRŲ CENTRAS“. Jei visus šiuos dokumentus pildysite patys, sugaišite šiek tiek laiko, kurį galėtumėte skirti tiesioginiam savo darbui ar naujų klientų paieškai.

UAB įkūrimas kainuos 199 eur. Į kainą įeina registracijos mokesčiai, įstatų parengimas, antspaudo pagaminimas ir visa tai už tai, kad profesionalus įmonių kūrėjas Jūsų vardu užregistruos įmonę, panaudodamas savo įmonės lėšas įstatiniam kapitalui (2500 eur. paprastai nereikia, jei įmonė steigiama per specialistus, o ne savomis jėgomis). Tai labai maža suma už tai, kad sutaupote labai daug laiko ir savo nervų. UAB „Apskaita AG“ profesionalūs steigėjai įmones kuria kiekvieną dieną, todėl jiems tai natūralus darbas.

UAB įkūrimas per vieną valandą? Taip, per tą valandą maloniai pasikalbėsime apie verslo pradžią, pasirašysite visus reikiamus dokumentus, prisėdę prie kompiuterio kai kuriuos dokumentus pateiksite internetu, nes reikalingas elektroninis parašas (per el. bankininkystę) ir asmens autorizavimas. Jei nuspręsite įmonę steigti su notaro pagalba, teks pridėti dar vieną valandą vizitui pas notarą. Tokiu būdu sutaupysite bent 10 valandų savo laiko, per kurį galite nuveikti tikrai nemažai naujo verslo labui.

UAB „Apskaita AG“ palaiko jaunuosius verslininkus morališkai, o taip pat ir konsultacijomis. Mes džiaugiamės, kad sukuriama nauja įmonė, kurioje dirbs žmonės, kurs pridėtinę vertę ir mokės mokesčius valstybei. Nuo to visiems mums bus tik geriau. Bet kuris pradedantysis verslas yra ne tik galimybė užsidirbti, bet ir galimybė išmokti, susirasti naujų pažinčių, atverti kai kurias savo asmenines savybes.

Call Now Button