Kas pigiai parduoda UAB?

Verslu galima prekiauti kaip ir visomis kitomis prekėmis. Internete pilna užklausimų, kas pigiai parduoda UAB. Prekiaujama dažniausiai uždarosiomis akcinėmis bendrovėmis, o ne viešosiomis įstaigomis (VšĮ), kurios paprastai yra ne pelno siekiančios ar individualiomis įmonėmis (IĮ).

UAB gali būti parduodamas įvairiai:

  • Bendrovė su skolomis ir įsipareigojimais, kai savininkai tiesiog nebegali suvaldyti savo verslo;
  • Pelninga bendrovė, kai savininkai nori išplėsti verslą arba greitai užsidirbti;
  • Bendrovė be skolų ir įsipareigojimų, nevykdanti veiklos – specialiai greitam pardavimui įkurta įmonė, arba dėl kažkokių priežasčių nepradėtas vystyti verslas.

Pastarosios įmonės turi itin didelę paklausą dėl kelių priežasčių. Pagrindinė jų – itin greitai pradedamas oficialus verslas. Kur tokia situacija gali pasitaikyti? Pavyzdžiui, genialios idėjos savininkui pasiūlomas milžiniškas sandoris. Norint gauti pinigus reikia turėti savo įmonę. Taigi, jei sandoris įvyko savaitgalį, jau pirmadienį idėjos savininkas (ar keli savininkai) gali įsigyti įmonę per 1 valandą su įmonės sąskaita, antspaudu ir pradėti verslą pirmadienį po pietų.

Tie, kas parduoda UAB, perduoda visus reikiamus dokumentus ir praneša VĮ REGISTRŲ CENTRAS apie pasikeitusius savininkus ir vadovus. Tai užtrunka 2-3 dienas, tačiau veiklą vykdyti galima iš karto po pardavimo. UAB „Apskaita AG“ šiuo metu parduoda įmones bendriniais pavadinimais. Jei pradedančiajam verslininkui pavadinimas neturi reikšmės (reiktų skirti prekės ženklą ir oficialų UAB pavadinimą, kurie gali būti visiškai skirtingi), įmonę galime parduoti per 1 valandą. Susisiekite ir pasikonsultuokite dėl pirkimo procedūros.

Pastaruoju metu tiek fiziniai asmenys, tiek įmonės parduoda UAB gana nebrangiai – už 290-400 eurų (UAB „Apskaita AG“ kaina – 299 eur.). Tai nedidelė kaina, turint omenyje, kad sutaupoma per 10 valandų steigimui skiriamo laiko. Per vieną valandą galima pradėti savo verslą. Natūralu, kad toks „patogumas“ kainuoja. Didžioji kainos dalis – mokesčiai už VĮ REGISTRŲ CENTRAS bei notaro paslaugas, antspaudo pagaminimas, įstatų parengimas (derinama su teisininku), laikino registracijos adreso suteikimas ir steigėjo komisinis mokestis. Priešingai nei interneto adresai, įmonės be skolų ir nevykdžiusios veiklos parduodamos už daugiau ar mažiau vienodas kainas.

Pradedančiajam verslininkui reikia pasirašyti keletą dokumentų ir įmonės antspaudas bei patvirtinti steigimo dokumentai bus iš karto perduoti. Taip paprasta pradėti savo verslą!

Call Now Button