Nusprendėte kurti įmonę ir pradėti savo verslą? Puiku! Linkime kuo didžiausios sėkmės ir kantrybės, kurios prireiks jau nuo pat įmonės steigimo pradžios, jei viską nusprendėte daryti pats.

Įmonės steigimo procesas yra gana trumpas, daugiausiai laiko užima reikalingų dokumentų surinkimas. Jei VĮ REGISTRŲ CENTRAS formas JAR-1, JAR-5 ir kitas galima užpildyti per pusvalandį, kai kurie dokumentai gali užtrukti kiek ilgiau. Vienas iš tokių dokumentų yra raštiškas patalpų savininkų sutikimas leisti registruoti įmonę jų valdomose patalpose. Bet apie viską iš pradžių. Norint steigti įmonę, jai reikia suteikti fizinį adresą, kuriame įmonę bus registruota. Tai yra tam tikras buveinės adresas, kuris bus įtrauktas į registruotų įmonių informacinę sistemą, taip pat ten bus siunčiama visa popierinė korespondencija. Dėl šios priežasties būtina įmonę registruoti realiose patalpose, pašto dėžutė netinka.

Buveinės adresas gali būti tiek namuose, tiek verslo centre. Registracijos adresą bet kada galima pakeisti, tiesa, keitimo procedūra kainuoja, dėl to iš karto reiktų apsispręsti dėl įmonės adreso. Jei gyvenate bute, kurį nuomojate, gali kilti rimtų problemų, nes tada iš savininko turėsite gauti raštišką leidimą. Kas bus, jei nuomos susitarimas bus nutrauktas ir turėsite išsikelti? Verslo centre nuomotis virtualų biurą taip pat kainuoja. Taigi reikia pagalvoti, kur iš tikrųjų bus registruota įmonė, jei neturite ar dar nereikia realių biuro patalpų.

Kitas momentas yra, kai patalpų savininkai yra keli. Tada reikia jų visų parašų. Kas, jei vienas jų išvykęs į užsienį ir grįš po mėnesio? Deja, teks laukti mėnesį arba siuntinėti originalius dokumentus pasirašyti. Vargu, ar savininkas iš savų pinigų norės siųsti greitąją siuntą už keliasdešimt ar net daugiau eurų… O kas, jei vienas savininkų nesutinka leisti registruoti naujos įmonės savose patalpose? Tada papuolama į rimtą situaciją ir buveinės adresas tampa dideliu galvos skausmu.

UAB „Apskaita AG“ dažnai susiduria su tokiomis dilemomis, dėl to savo klientams siūlo paslaugą – registracijos adreso suteikimas.

Paslauga yra vienkartinė ir kainuoja 85 eurai. Paslauga siūloma trijuose miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tad registruojant įmonę provincijoje, reiktų apsispręsti, kuris miestas yra arčiausiai. Bet kuriuo atveju mūsų specialistai susitaria su patalpų savininkais, kurie mielai suteikia leidimus kurtis naujoms įmonėms. Beje, savininko leidimas turi būti patvirtintas notaro.

Jei turite įmonę ir norite pakeisti jos registracijos adresą, susisiekite su mumis ir pakonsultuosime apie visas buveinės adreso keitimo procedūras.

Call Now Button