Kaune, kaip ir visoje Lietuvoje, populiariausias yra šių įmonių steigimas:

  1. Uždarųjų akcinių bendrovių (UAB) steigimas;
  2. Viešųjų įstaigų (VšĮ) steigimas;
  3. Mažųjų bendrijų (MB) steigimas.

Nusprendėte pradėti verslą ir dar neapsprendėte kurią įmonę Jums steigti? Atvykite pasikonsultuoti į UAB „Apskaita AG“. Laukiame Jūsų Kaune, A. Juozapavičiaus pr. 84, 2a. Atsakysime į Jums rūpimus įmonių steigimo, įmonių pasirinkimo klausimus ir įsitikinsite, kad Jūsų įmonės steigimas bus lengvas ir greitas procesas.

Kokie įmonių steigimo Kaune privalumai?

  • Įmonių steigimas Kaune vyksta taip pat kaip ir kituose Lietuvos miestuose. Tačiau dėl geografinės padėties pradėti verslą Kaune yra patogiau.
  • Kaunas yra Lietuvos centre. Tai labai patogi vieta įmonės logistikos vystymui. Iš Kauno lengva pasiekti bet kurią Lietuvos vietą.
  • Patogi Kauno infrastruktūra. Užregistravus įmonę VĮ REGISTRŲ CENTRAS, direktoriui reikia nuvykti į SODRĄ ir į VMI. Kaune šios valstybinės institucijos yra arti viena kitos. Atstumas tarp jų yra tik 7,65 km. Jas visas galima aplankyti per 10-15min. Vilniuje atstumas tarp jų – 14,56 km, o kelionėje užtruksite – apie 30-40 min., jei nebus automobilių spūsčių.
  • Greitesnis įmonių steigimas. Kaune įmonių įsteigiama mažiau nei Vilniuje. Tačiau VĮ REGISTRŲ CENTRAS Kauno filiale greičiau užregistruojamos naujos įmonės.
  • Kaune yra oro uostas ir LEZ. Greitai ir nebrangiai galite nuskristi į daugiau nei 20 skirtingų Europos miestų, o įmonės įsikūrusios LEZ (laisvojoje ekonominėje zonoje) atleidžiamos nuo daugelio mokesčių.
Call Now Button