Nauji verslai – nauda visai šaliai

Kiekvieną dieną įmonių steigimo profesionalai UAB „Apskaita AG“ sulaukia po keletą užklausimų apie naujo verslo įkūrimą. Tai iš tiesų džiugina ir nuteikia optimistiškai. Jaunieji verslininkai, turintys nemažai gerų idėjų, stengiasi kurti Lietuvoje verslą. Tai savotiški žygdarbiai, kuriuos sudėjus į visumą gauname visų mūsų gerovę. Visuomenėje verslininkai ir įmonių vadovai turi ir neigiamų stereotipų, tačiau kiekvieno naujo UAB atidarymas reiškia uždirbtus mokesčius ir sukurtas darbo vietas. Iš to naudos turės visi Lietuvos gyventojai, todėl ir džiaugiamės galėdami prisidėti prie kilnaus tikslo – naujų verslų kūrimo.

Kaip padaryti, kad UAB atidarymas nesukeltų streso?

UAB atidarymas yra nesudėtingas procesas verslininkui, kuris kreipiasi į įmonių steigimo profesionalus. Savomis jėgomis steigiant įmonę, galimos ir didesnės išlaidos, ir daugiau sugaištama laiko, patiriama streso. Dabartiniai naujieji verslininkai nėra patyrę įmonių administratoriai, todėl juos bet kokie rimtesni popierizmai gąsdina ir neramina. UAB „Apskaita AG” specialistai šią „gąsdinančią“ užduotį nori pasiimti sau, kad jaunas verslininkas sugaištų kuo mažiau laiko su dokumentais, o kuo daugiau savo laiko skirtų savo verslo kūrimui, darbuotojų paieškai ir pardavimams. UAB atidarymas užtrunka 3-5 darbo dienas, kurių metu po kelias valandas reikia skirti įvairių dokumentų rengimui ir pildymui. Kreipdamiesi į įmonių steigimo profesionalus, verslininkai būna tikri, kad sugaiš ne daugiau kaip 1-2 valandas dokumentams pasirašyti ir duomenims pateikti. Visa kita – profesionalų darbas ir pastangos kuo greičiau ir efektyviau įsteigti įmonę.

UAB atidarymas mums yra kasdieninė duona. Puikiai išmanome įmonių (UAB, VšĮ, MB ir IĮ) steigimo tvarką, sekame besikeičiančius įstatymus ir VĮ REGISTRŲ CENTRAS tvarką, kad galėtume kaip įmanoma profesionaliau padėti pradedantiesiems verslininkams. Kuo mažiau streso jie patirs, tuo entuziastiškiau kibs į naują verslą. Puikiai suprantame, kad rūpesčiai nuo pat pirmų verslo gyvavimo dienų yra neišvengiami, tačiau stengiamės, kad UAB atidarymas nebūtų joks rūpestis – tiesiog malonus pasisėdėjimas, konsultacija ir dokumentų pasirašymas. Kai surenkame visus duomenis, pildome VĮ REGISTRŲ CENTRAS formas, ruošiame įstatus, akcininkų susitikimo protokolus ir nutarimus, atidarome banko sąskaitą, rūpinamės įstatiniu kapitalu, užsakome antspaudą, suteikiame registracijos adresą, jei verslininkas dar neturi savo biuro, o namuose negali registruoti verslo dėl įvairių priežasčių. Taip pat konsultuojame klientus įvairiais įmonių steigimo klausimais, nes ne visada UAB yra tinkamiausia verslo forma.

Rūpinamės savo klientais ir stengiamės kad VšĮ, IĮ, MB ar UAB atidarymas Jiems būtų paprastas ir aiškus, nesukeltų jokių neigiamų emocijų. Tai svarbu verslo pradžiai. Susisiekite su mumis dėl pirmosios nemokamos konsultacijos, kurios metu tiksliau paaiškinsime, kaip vyksta visas steigimas.

Call Now Button