UAB pardavimas – puikus variantas taupantiems laiką bei pinigus

Nors UAB įkūrimas užtrunka apie savaitę, yra ir kitas būdas dar greičiau pradėti savo verslą – nusipirkti UAB, kuri jau yra įkurta. Veikiančios įmonės pirkimas yra dar paprastesnis procesas, negu steigimas. Viskas, ko reikia, yra asmens dokumentas, pasirašyti UAB pirkimo-pardavimo sutartį ir vizitas į VĮ REGISTRŲ CENTRAS. Viską galima sutvarkyti per 1 valandą, nors VĮ REGISTRŲ CENTRAS sistemoje duomenų pakeitimas užtruks 1-3 dienas. Gavę antspaudą ir įmonės steigimo dokumentus iš karto galite pradėti vykdyti veiklą, todėl galima drąsiai sakyti, kad siūlome UAB per vieną dieną ar net per vieną valandą.

Veikiančios įmonės kaina – tik 299 eurai.

Parduodama UAB turi suformuotą įstatinį kapitalą, banko sąskaitą, steigimo dokumentus, registracijos adresą, kurį galime pakeisti į Kliento nurodytą, taip pat ir įmonės antspaudą, bei kitus reikalingus dokumentus, kurie būtini pradedant veiklą. UAB „Apskaita AG“ specialistai paaiškins, kokia yra perregistravimo Kliento vardu tvarka ir procesai. Tai tikrai nesudėtinga ir ilgai neužtrunka.Šiuo metu parduodamas įmones galite pamatyti čia. Šios įmonės yra veikiančios, tačiau neturi skolų ar kitų finansinių įsipareigojimų, joms suformuotas įstatinis kapitalas, jos anksčiau nevykdė jokios veiklos. Įmonių pavadinimai yra abstraktūs, todėl tinkami bet kokiai veiklai.

Parduodame tik gerai patikrintas UAB, kurios nevykdė jokios veiklos. Esame savo srities profesionalai, todėl puikiai išmanome visus verslo steigimo procesus ir Kliento poreikius, todėl ir siūlome šią paslaugą. UAB pardavimas – taupo Jūsų laiką.

Susisiekite su mumis dėl susitikimo, kurio metu sutvarkysime visus reikiamus UAB pardavimo dokumentus.

Call Now Button