Kiek kainuoja UAB steigimas?

Jaunieji ir pradedantieji verslininkai dažnai išreiškia nuogąstavimus dėl naujo verslo steigimo. Vienas iš tokių nuogąstavimų, o taip pat ir naujo verslo stabdžių yra įmonės steigimo kaina. Paplitusi nuomonė, kad be 5000 eurų gali net nepradėti. Iš tiesų, steigiant įmonę pačiam, be 2700 eur. įmonės nepavyks įsteigti. UAB „Apskaita AG“ drąsiai rekomenduoja braukti vieną 200 eurų iš šios sumos, nes būtent tiek kainuoja UAB įsteigimas.Du šimtai eurų  yra priimtina suma, kurią pradedantysis verslininkas gali skirti įmonės įsteigimui. Kur dingo 2500 €?

Jokios gudrybės ar klastos čia nėra. Įmonę steigia patyrę ir geri profesionalai, o ją įsteigę perleidžia tikrajam savininkui. Tokiu būdu 2500 eur. įstatinis kapitalas nėra reikalingas. Lieka tik susimokėti už įmonės steigimo dokumentus, mokesčius notarui, antspaudą ir už darbą profesionaliems įmonių steigėjams, kurie visą procesą žino atmintinai ir daro tai sklandžiai ir be jokio streso, taupydami kliento laiką ir pinigus.

Naudos, kurias gausite patikėję steigimą profesionalams

Kiek verta jūsų valanda vidury darbo dienos? Apie 15-20 eur. Jei steigiate įmonę patys, sugaištate ilgas valandas aiškindamiesi, kokių dokumentų reikia, važinėdami iš vieno miesto galo į kitą, norėdami gauti visus reikalingus dokumentus, VĮ REGISTRŲ CENTRAS ir notaro laukiamajame taip pat praleidžiate nemažai laiko. O kur dar sunaudotas automobilio kuras? Kur automobilio stovėjimo talonėliai, jei esate didmiestyje? Tiktai įmonės steigimui išeikvosite 6 valandas, o gal ir 10 valandų. Tai jau 150-200 eur, kuriuos galėjote užsidirbti.

UAB steigimas kaina gali pakonkuruoti su kitomis įmonių rūšimis, tačiau tai vis tiek išlieka pačia populiariausia verslo forma. Per 2017 metus Lietuvoje buvo įsteigta 11 371 nauja įmonė, didžioji jų dalis – uždarosios akcinės bendrovės. Verslas atsigauna, todėl matomas šioks toks pagyvėjimas, tad būtent dabar yra puikiausia proga pradėti savo verslą. Kad viskas vyktų paprasčiau ir greičiau, pradedantiesiems verslininkams reikalingas profesionalus ir greitas UAB steigimas. Kaina nėra didelė – vos 199 eur (kai dalis procedūrų atliekama internetu). Steigėjui reikia sugaišti 1 ar 2 valandas įmonių steigėjų biure, ir jau po kelių dienų jo rankose atsidurs įmonės registravimo pažymėjimas ir patvirtinti įstatai, bei antspaudas. Įmonė turės savo atsiskaitomąją sąskaitą banke ir registracijos adresą, kurį steigėjas galės pasikeisti. Paprasta? Iš tiesų verslą dabar įsteigti yra nebrangu ir patogu, kai dirbi su savo srities profesionalais.

Susisiekite dėl nemokamos konsultacijos su mūsų įmonių steigimo profesionalais ir įmonės steigimas bus paprastas ir be jokio streso.

Call Now Button