Kada iškyla klausimas apie UAB įsigijimą

Jūs nusprendėte pradėti verslą, o gal jį plėsti. Kaip savo laiką vertinantis žmogus, ieškote informacijos apie patogiausią variantą. Tada ir reikia pasirinkti kas geriau –  UAB pardavimas-pirkimas ar UAB steigimas. Taigi, palyginkime šiuos du kelius, kurių rezultatas tas pats – jūs tampate UAB akcininku.

Ką reikia padaryti, kai steigiama UAB

Bet kuriuo atveju, pirmiausia UAB turi  būti steigiama. Taigi, šis procesas – seka įvairių veiksmų, kuriuos būtina atlikti. Pirmiausia, pavadinimo rezervavimas „Registrų centro“ sistemoje, taip pat steigimo dokumentų paruošimas, įstatinio kapitalo įnešimas, registracijos adreso sutvarkymas (sutikimo registruoti gavimas ir pan.), JAR formų užpildymas bei kiti darbai. Daugiau apie reikalingus dokumentus galite paskaityti čia: https://imoniu-steigimas.eu/uab-steigimo-dokumentai/. Kai vyksta UAB pardavimas, visi šie dalykai paprastai būna atlikti.

Ką laimėsite, pirkdami UAB.

Tai pasirinkimas žmonėms, kurie supranta laiko vertę.

Pagrindiniai UAB įsigijimo akcentai:

Trukmė. UAB pardavimas – pirkimas paprastai trunka 1-2 valandas. Sutaupytą laiką galėsite skirti kitiems svarbiems savo darbams.

Registracijos adresas. Jis būtinas kiekvienai UAB. Parduodant įmonę, jis dažniausiai suteikiamas nemokamai, o tai reiškia, kad jums nereikės ieškoti, kur galėtumėte registruoti savo UAB.

Dokumentai. Vykstant UAB pardavimui – pirkimui nereikės apkrauti savo galvos sudėtingais dokumentais ir procesais.

Pavadinimas. Perkate įmonę jau su pavadinimu. Tai reiškia, kad nereikės patiems galvoti – mūsų pavadinimai skambūs, tinkantys vykdyti įvairias veiklas. Žinoma, galime įsteigti UAB ir su jūsų pavadinimu.

Įstatinis kapitalas. Tai minimali suma, be kurios negalėsite įsteigti UAB, ji turi būti įnešama į įmonės sąskaitą. Kai vyksta UAB pardavimas – pirkimas, įstatiniu kapitalu būna pasirūpinta.

Taigi, UAB pardavimas ar UAB steigimas – ką pasirinkti?

Mūsų įsitikinimu, UAB pardavimas-pirkimas yra patogiausias variantas dėl to, kad taip sutaupysite savo laiko, kurį turėtumėte skirti steigimo sekos, reikalingų teisinių dokumentų nagrinėjimui ir paruošimui.  Tačiau kartais atsiranda dalykai, lemiantys kito varianto pasirinkimą, pavyzdžiui, noras registruoti savo patalpose ar savo pavadinimu. Galime užtikrinti, kad beveik visais atvejais galime pasiūlyti jums tinkamiausią variantą pagal jūsų poreikius.

 

Call Now Button